Mój pierworodny jest niezwykle zdolny. Od wielu lat interesował się rozgrywkami grupowymi, jednak futbol okazał się jego namiętnością. Mknie nader zwinnie w czasie gry, a dodatkowo ma dużą siłę dlatego niejednokrotnie atakuje piłkę. Napawaliśmy się, iż posiada on swoje zainteresowanie, aczkolwiek zarazem zdawaliśmy sobie sprawę, że trzeba je ciągle rozwijać. Zaniechany talent to duża przegrana. Nawet belfer z klubu piłkarskiego zwrócił uwagę na to, iż Tomek wyśmienicie uprawia piłkę nożną stąd moglibyśmy synka polecić do sportowej ekipy. Zarekomendował nam wstąpienie na stronę www concept4soccerpoland.com/pl/skauting, albowiem firma Concept 4 Soccer załatwia skauting piłkarski. Okazał się to forma rekonesansu w toku gry w piłkę, dzięki czemu niedorosły jeszcze zdolny napastnik posiada okazję ażeby dostać się do lepszej drużyny sportowej. Wyczytaliśmy, iż mecze obserwuje skaut piłkarski a dodatkowo wyłania wyróżniających się zawodników. Nasz małolat świetnie mógł się w tego rodzaju badaniu pokazać, skutkiem tego zdecydowaliśmy się na skauting. Organizacja oferująca skauting piłkarski wydawała się najlepszą, jaka stawia na młodych reprezentantów a także zapewnia zawodnikom możliwość grania z doświadczonymi futbolistami w polskich miastach albo w całej Europie.

Wyprawiliśmy naszego dzieciaka na szkolenie piłkarskie

Skauting został wykonany na szczegółowo zaplanowanym treningu w Polsce przez tą samą instytucję. Poza tym instytucja prowadzi tanie obozy piłkarskie, tedy nie wydaliśmy dużo pieniędzy za szkolenie piłkarskie. Na witrynie szkolenia piłkarskie http://concept4soccerpoland.com mogliśmy zobaczyć jak organizowane są etapy szkolenia w piłce nożnej i co więcej sprawdziliśmy załogę pracowników. Opiekunowie w instytucji wydawali się ekspertami a dodatkowo współdziałają z zagranicznymi instytucjami piłkarskimi. Nasz syn wyleciał na szkolenia piłkarskie , które trwały 7 dni aż do Anglii. Został bardzo dobrze zanalizowany przez skauta piłkarskiego i w rezultacie tego jest wpisany do teamu europejskiej rangi dla nastoletnich piłkarzy.

Szkolenie to podstawa do lepszego postępu

Pojęliśmy jak znaczące może być wysyłanie syna na sukcesywne szkolenia piłkarskie. W następstwie tego ostatnio także był w Niemczech i grał z doświadczoną drużyną. Za pół roku odjeżdża na następny turniej a tam dostanie się na kolejne etapy szkolenia w piłce nożnej. Myślimy, iż może to być najtrafniejsza decyzja a mój syn może się rozwijać. Jest niezwykle uradowany a często wyrażał wdzięczność za fakt, że zdecydowalibyśmy o przyszłości syna.

Categories: Blog

Comments are closed.