Wymagałem gotówki na kupno nowego pojazdu. Stary samochód był zepsuty, stąd nie pracował odpowiednio. Pragnąłem nabyć nowy wóz aby zdołać jeździć do miejsca pracy. Rezyduję pod Łodzią, skutkiem tego każdego dnia podróżuję ok. pół godziny. Jeżelibym nie miał w posiadaniu pojazdu, wtenczas byłbym zmuszony jeździć przeszło 3 h pociągiem. Pragnąłem wymyślić jakieś wyjście ażeby zyskać potrzebną forsę i tym samym nabyć używany samochód.

Odwiedziny w instytucji bankowej

Wymyśliłem, że pójdę do mego oddziału bankowego jak i również złożę wniosek o pożyczkę. Pragnąłem niewysoką sumę, około 7 000 zł, bowiem tyle właśnie kosztował używany Peugeot, jaki przyuważyłem na giełdzie samochodowej. Pomimo tego doradca kredytowy w banku powiedział, że zbadał mą historię finansową oraz, że posiadam nieprzychylny zapis w KRD. Przypomniałem sobie, że 3 lata temu spóźniłem się z uregulowaniem raty za nowy rower. Wtenczas posłano mi monit w wyniku czego musiałem zapłacić nieplanowane odsetki. Nie miałem pojęcia, że był po owym problemie wpis w bazach BIK. Z tego względu nie miałem otrzymać pożyczki w oddziale banku, choć zagwarantowano mi, że za niecały rok pożyczkę zdołam otrzymać. Jednak chciałem kupić auto teraz, a nie za jakiś czas dlatego pojawił się dylemat. Powiedziałem o tym przyjacielowi, a on poradził mi bym spróbował pożyczek bez sprawdzania baz. Polecił także witrynę www https://pozabankowiec.pl/807/pozyczki-bez-bik-ranking/, na jakiej obecny jest pełen spis firm online. Zaplanowałem aplikować o chwilówkę gdyż nie widziałem żadnej innej opcji.

Kredyty długoterminowe do 9 tys. zł

Stwierdziłem, iż właściwym będzie ubieganie się o kredyt ratalne. Na zarekomendowanej stronie internetowej szybkie pożyczki pozabankowe https://pozabankowiec.pl/ znalazłem też dane na temat chwilówek przez internet. Stwierdziłem, że bardzo dobrą ocenę wykazuje firma Ratka w związku z tym pragnąłem zrobić użytek z owej ciekawej propozycji. Uzupełniłem wniosek o pożyczkę ratalne na okres 2 lata, natomiast następnie ten wniosek przekazałem do analizy. Zaledwie po 10 minutach dostałem wiadomość, że zostanie mi dostarczona wielkość zobowiązania którą pożądałem dostać. Byłem zadowolony. Dostałem pieniądze na konto bankowe tego samego popołudnia. Tydzień później nabyłem samochód, zaś zobowiązanie uregulowałem po 10 miesiącach. Był to niezwykle udany krok.

Categories: Blog

Comments are closed.